Duo Jack Triacetat Met Bies Pastel Roze

Nieuw product

€ 149,95

  • Roze
  • Acetaat

- +

Bekijk welke maat je hebt

Bekijk welke maat je hebt

Duo Jack

Maat34363840424446485052
Halve borstomtrek [cm]52545658606265687072
Lengte [cm]59616365676971717373
Mouwlengte [cm]74.57677.57980.58283.583.58585
Omtrek mouwopening [cm]41424344454647484950
Halve tailleomtrek [cm]39414345474952555759
 
Custom tab

This is a custom block edited from admin panel.You can insert any content here.

Menu